F9-1 (3)
1.    Loka THORNBERG    JK National
2.    Embla JOHANSSON    Varbergs JK
3.    Allie THORNBERG    JK National

P9-1 (4)
1.    Eric GÅRDMO    JK Jinkei
2.    Vilmer DAHLSTRÖM    Varbergs JK
3.    Oskar BERNAC    Varbergs JK
3.    Albin LUNDIN    JK National

P9-2 (3)
1.    Jacob VULOVIC    JK National
2.    Benjamin BEJAN    Lindome JK
3.    Noah TYRCHAN    Kungsbacka JK

P9-3 (3)
1.    Karam GHADRI    Göteborgs JK
2.    Frode RYDBECK    Kungsbacka JK
3.    Wiggo EDMAN    Varbergs JK

F11-1 (4)
1.    Wilda WITTGREN    Lindome JK
2.    Stella RIPA    JK Aktiv
3.    Salome SCHENBERG    Habo JK
3.    Emelie SIMONSSON    Stenungsunds JK

F11-2 (4)
1.    Olivia LINDHÄGN    Lindome JK
2.    Isabella LINDFORS    Varbergs JK
3.    Nathalie BENGTSSON    Varbergs JK
3.    Valentina SJÖSTRÖM    Varbergs JK

F11-3 (4)
1.    Ellen OLAUSSON    Göteborgs JK
2.    Hilda GÅRDMO    JK Jinkei
3.    Zoe KANEN    Kungsbacka JK
3.    Katie BORG STIRRAT    JK Jinkei

P11-1 (5)
1.    Lukas ALLEVÅG    Trollhättans JK
2.    John HJORTSBERG VRANJANCU    Varbergs JK
3.    Valter WIBERG    Göteborgs JK
3.    Einar BOREN    Varbergs JK

P11-10 (3)
1.    Rasmus STRÖMSTEDT    JK National
2.    Wille HÄLL    Habo JK
3.    Melvin STEINGÅRD    Lindome JK

P11-2 (6)
1.    Jonas FISCHER    Stenungsunds JK
2.    Hugo HOLMQVIST    Stenungsunds JK
3.    Malte ZETTERGREN    Varbergs JK
3.    Arvid LINDHOLM    JK Sakura

P11-3 (6)
1.    Oliver LÖNNGREN    Färgelanda JK
2.    John ERICSSON    JK Budo
3.    Alex AHLBERG    Varbergs JK
3.    Filip DAHLQVIST    JK Budo

P11-4 (6)
1.    Oskar STURESSON    Borås JK
2.    Rasmus PETERSSON    Göteborgs JK
3.    Andrej JARANOVIC    JK Budo
3.    Mio ROSÉN    Varbergs JK

P11-5 (6)
1.    Leo FOLKESSON    Varbergs JK
2.    Valle LINDHOLM    JK Sakura
3.    Jacob TÖRNELL    JK Jinkei
3.    Wilgot STRANDENWIK    Habo JK

P11-6 (6)
1.    Carl ORRBO    Stenungsunds JK
2.    Noel ERICSSON    Borås JK
3.    Hugo LEVINSSON    Varbergs JK
3.    Karim BEN TALEB    JK National

P11-7 (6)
1.    Simon TORKI    Lindome JK
2.    Oliver GENTZEL    Frölunda JK
3.    Melkio HANSSON    JK Sakura
3.    Frej GAUDENZ    JK National

P11-8 (6)
1.    Elliot ERIKSSON    Stenungsunds JK
2.    Alexander MYRVING    JK Aktiv
3.    Jesper ÖSTEMAR    Korpehôla JK
3.    Anton STOLARCZYK    Stenungsunds JK

P11-9 (7)
1.    Daniel STENMAN    Varbergs JK
2.    Karl DAHLGREN    Varbergs JK
3.    Oskar HAMSTEN    Stenungsunds JK
3.    Emil SVENSSON    Stenungsunds JK

F13-36 (3)
1.    Maria NOUMAN    Lindome JK
2.    Alva DAHLSTRÖM    Varbergs JK
3.    Emelie ENEBRAND    Frölunda JK

F13-40 (3)
1.    Clara FÄLLBERG    JK Budo
2.    Alexandra LIGNELL    Kungsbacka JK
3.    Emelie FRISK LUNDGREN    Frölunda JK

F13-48 (3)
1.    Andrea MOCANOSKI    JK Aktiv
2.    Aina jin DUVETORP    Kungsbacka JK
3.    Viktoria FEDOROVA    Frölunda JK

F13+48 (5)
1.    Nellie ERICSSON    Borås JK
2.    Andrea VELAZCO    Kallinge Judoclub
3.    Jonna WALLIN    Varbergs JK
3.    Alma LAGO-ELFSTRÖM    JK Budo

P13-34 (9)
1.    Leo JONASSON    Stenungsunds JK
2.    Jakob JELIC    Borås JK
3.    Katari SVENSSON    JK Budo
3.    Viktor AHLBERG    Varbergs JK

P13-38 (11)
1.    Carl-johan OLAUSSON    Kungsbacka JK
2.    Daniel FILISTOVICH    Kallinge Judoclub
3.    Rasmus ANDERSSON    JK Aktiv
3.    Oliver ROSÉN    Varbergs JK

P13-42 (7)
1.    Marcus SIMONSSON    Stenungsunds JK
2.    Anton NYVALL    Göteborgs JK
3.    Rocko KOSTOPOULOS    Borås JK
3.    Linus SJÖBERG    Lindome JK

P13-46 (3)
1.    Hannes HEDENBLAD    JK Aktiv
2.    Viggo VELUND    JK Jinkei
3.    Linus ESBJÖRNSSON    Varbergs JK

P13+50 (6)
1.    Erik LERNFELT NATRI    JK Budo
2.    Oskar PELLI    JK Budo
3.    Erik BJÖRN    JK Sakura
3.    BENJAMIN BOTONJIC    JK Budo

F15-52 (2)
1.    Nellie ERNST    Lindome JK
2.    Disa WINBERG    Frölunda JK

P15-42 (5)
1.    Otto ARVIDSSON    Frölunda JK
2.    Enes HAJDINI    JK Sakura
3.    Albin HEIMLER    JK National
3.    Isak ALLEVÅG    Trollhättans JK

P15-50 (7)
1.    John JOHANSSON    Borås JK
2.    Said HASUNA    JK Budo
3.    Arwid CARLSTEIN    Varbergs JK
3.    Gustav KARNHILL    Lindome JK

P15-55 (3)
1.    Albin TÄNG    Kungsbacka JK
2.    William ARKHULT    Kungsbacka JK
3.    Lucas BLOMDAHL    JK National

P15-60 (3)
1.    Ahmad SADAT    Göteborgs JK
2.    Anders STENMAN    Varbergs JK
3.    Alwin LÖWDÉN    Lerums JK

P15-73 (3)
1.    Maxim MOCANOSKI    JK Aktiv
2.    Elias DIRFORS    Lerums JK
3.    Viktor BOHLIN    Korpehôla JK
 
Sponsorer